Obszary terapeutyczne

Naszą wizją jest bycie najchętniej wybieranym partnerem w leczeniu dermatologicznym, przyczyniającym się do poprawy jakości życia ludzi na całym świecie. Działamy w następujących obszarach:

     Łuszczyca

     Rogowacenie słoneczne i nieczerniakowe raki skóry

     Atopowe zapalenie skóry

     Infekcje skórne

     Trądzik

     Odmładzanie skóry

     Choroba zakrzepowo-zatorowa 

Naszym celem jest poprawa jakości życia osób z chorobami skóry i osób potrzebujących opieki z powodu choroby zakrzepowej.

 

Przykładem naszych działań jest aktywność w obszarze łuszczycy, która dotyka 1 na 50 osób na świecie. Nasze badania wykazały, że tylko połowa osób cierpiących na łuszczycę otrzymuje leczenie na zadowalającym poziomie. Pracujemy nad tym, aby to zmienić.

Zaczynamy od słuchania. Wymienione wyżej schorzenia powodują poważne dolegliwości fizyczne i społeczne konsekwencje, dlatego chcąc zaproponować dobre rozwiązania, poprawiające jakość życia pacjentów, musimy lepiej zrozumieć wyzwania, przed którymi stawiani są ci ludzie.

Opierając się na wiedzy interdyscyplinarnej i doświadczeniu z takich dziedzin jak: psychologia, socjologia i fizjologia, tworzymy terapie i leki, które są proste i wygodne w użyciu, wymagając jedynie pojedynczej dawki lub aplikacji, a które jednocześnie oferują szeroki zakres opcji podawania leku.